Branża beauty w centrum handlowym? Tak, to możliwe!

Branża beauty w centrum handlowym.

Sklepy wielkopowierzchniowe na dobre wpisały się w panoramę polskich miast. Chodzimy do nich na zakupy, do restauracji, czy też strefy rozrywki. Czy jednak centrum handlowe w Warszawie to dobry pomysł na wykonanie drobnych poprawek urody? Sprawdźmy, na co można w nich liczyć.

Zakupy w estetycznym wydaniu

Zdarzyło ci się będąc w centrum handlowym w Warszawie pójść do fryzjera? A może skusiłaś się na szybki, estetyczny manicure? Jeśli tak, poznałaś uroki punktów beauty w takich miejscach. Twoja wizyta nie została niezauważona. Duże obiekty stale monitorują, jakie punkty są najchętniej odwiedzane. Na podstawie wnikliwej analizy odbywa się weryfikacja kolejnych chętnych do wynajmu. Miejsca, gdzie możesz zadbać o urodę nie wymagają specjalnej wyprawy do stylisty fryzur. Co więcej, obok nich wyrastają nowe, tym razem oferujące kompleksowe zabiegi kosmetyczne.

Masaż i oczyszczanie skóry po zakupach

Kilka godzin, spędzonych w jednym obiekcie może nadwyrężyć twoją kondycję. Tak zwykle bywa, gdy raz na jakiś czas odwiedzasz centrum handlowe w Warszawie. Robisz zakupy dla rodziny, odwiedzasz sklepy z ubraniami i wyposażeniem wnętrz. Po takim maratonie warto skorzystać z masaży w strefie rozrywki. Wiele obiektów ma takie miejsca, najczęściej przy klubie fitness lub siłowni. Masz ochotę na więcej? Zafunduj sobie głębokie oczyszczanie twarzy. W wersji mniej zaawansowanej wykonasz je w domu, ale warto korzystać z pomocy profesjonalisty. Szybkie zabiegi upiększające, eye lift w galerii handlowej coraz mniej dziwią.

Na wyspie i w salonie urody

Pamiętasz początku branży beauty w centrum handlowym w Warszawie? Najczęściej były to małe wyspy, na których mogłaś kupić kosmetyki. Wielką gratką była możliwość pomalowania się nimi. Ten trend podchwyciły sieci drogeryjne. Jednak to nie koniec ewolucji branży beauty. Wiele marek ma już swoje punkty stacjonarne w popularnych obiektach handlowych. Nie są to już tylko niewielkie salony kosmetyczne z podstawowymi usługami. Pojawiły się także filie popularnych klinik urody. Co jest w ich ofercie? Nie tylko proste zabiegi. Ich lista jest może krótsza niż w tradycyjnym salonie, ale nadal imponująca.

Uroda na wyciągnięcie ręki

Nabrałaś ochoty na wizytę w salonie urody w centrum handlowym w Warszawie? Na co możesz liczyć? Na pewno na zaawansowane technologie do nieinwazyjnego odmładzania twarzy i ciała. Dostępne są zabiegi wyszczuplania i modelowania sylwetki. Standardem stają się też zabiegi relaksacyjne, masaże, autorskie rytuały SPA. Zasięgniesz porady dotyczącej kondycji skóry, czy włosów. Zbadasz głębokość ewentualnych zmarszczek, wykonasz analizę innych niedoskonałości. Kto pracuje w takich miejscach? Tak samo fachowa kadra, jak w macierzystej siedzibie kliniki.

Branża beauty jest coraz popularniejsza. Nic dziwnego, że przenosi się do nowych miejsc, które do tej pory nie były z nią utożsamiane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.