Czy jest już za późno na naukę angielskiego?

Kobieta uczy się języka angielskiego na kursie online

Obecnie standardem jest, że naukę języka angielskiego rozpoczyna się już w wieku przedszkolnym i kontynuuje aż do końca studiów. Mamy ogromny wybór szkół językowych, które oferują zajęcia dopasowane do naszych oczekiwań, potrzeb uczniów i trendów nauczania. Kiedy jesteś osobą dorosłą w wieku dojrzałym wcale niełatwo jest „wskoczyć” w naukę nowego języka – tym bardziej, jeżeli jedynym językiem, jakim biegle się posługujesz, jest język polski. Musisz wykształcić w sobie nowe umiejętności, które będą niezbędne do skutecznego opanowania angielskiego. Czy nie jest już na to za późno?

Za późno na angielski?

Odpowiadamy jasno i wyraźnie: NIE JEST ZA PÓŹNO! Nie ma takiego wieku, w którym człowiek powinien przestać się rozwijać. Ciągła aktywność naszego umysłu pozwoli nam utrzymywać jego sprawność przez długie lata, dlatego też jeżeli tylko masz takie pragnienie to kurs angielskiego online dla dorosłych będzie bardzo dobrym pomysłem na spędzanie wolnego czasu!

Dlaczego online?

W obecnych czasach wszyscy jesteśmy pochłonięci przez pracę – często również po godzinach. Marnujemy mnóstwo czasu na dojazdy z miejsca na miejsce, podczas gdy często jest to jedyny czas wolny, na jaki jesteśmy sobie w stanie pozwolić w trakcie tygodnia roboczego. A wystarczy tylko mieć komputer i sprawnie działający Internet aby móc się uczyć niemal z każdego miejsca i w każdym czasie! Dlaczego więc z tego nie skorzystać?

Native Speaker

Dorośli bardzo chętnie zapisują się na lekcje z native speakerem, ponieważ są świadomi wartości, jakie ze sobą niosą. Uczysz się nie tylko poprawnych struktur językowych, ale i slangu językowego. Automatycznie pracujesz nad akcentem – native speaker zadba o to, aby Twoja wymowa była poprawna i jak najbliższa ideału. Poza tym jest to świetnie międzykulturowe doświadczenie – spotkania z człowiekiem, który dorastał w innym kraju może być ubogacające dla obu stron. To coś ciekawego pośród codziennych, nieustannie powtarzających się obowiązków.

Spróbuj! Warto!

Jeżeli zastanawiasz się nad nauką języka angielskiego, ale nigdy nie miałeś odwagi spróbować ze względu na wiek – czas zmienić swoje przekonania! Twoje doświadczenie to ogromny atut: jesteś w stanie od razu poważnie podejść do nauki języka i chłoniesz nowe struktury już od pierwszej lekcji. Wiesz, czego oczekujesz, możesz określić, ile jesteś w stanie poświęcić czasu na naukę języka, co pomoże Twojego nauczycielowi tak dopasować materiał, aby odpowiadał Twoim potrzebom. Nie ma czegoś takiego jak za stary/a na naukę ? Zaufaj specjalistom! Pracujemy zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi – wciąż możesz odnieść sukces językowy!

Materiał zewnętrzny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.