Co chcę robić?

Musisz dowiedzieć się co chcesz w życiu robić. To jest dość skomplikowane, ale, aby się tego dowiedzieć, musisz zacząć to robić.

Wsłuchaj się w siebie, to co podpowiadają Ci emocje. Jesteś głodny? Wstań i przejdź się do kuchni, otwórz lodówkę. Zatrzymaj się na chwilę, pomyśl na co masz na prawdę ochotę. Idź do sklepu i nie myśl, poczuj. Pokieruj się swoimi emocjami, na chwile nie myśl o wydatkach. To proste ćwiczenie ma bardzo dużo nauki. Pozwoli Ci wsłuchać się w swój wewnętrzny głos. Dostaniesz też niejako prezent za swoje wysiłki w poszukiwaniu pracy.

Kiedy już zaczniesz dostrzegać swoje wewnętrzne pragnienia, pomyśl co chciałbyś w życiu osiągnąć? Co chciałbyś robić, jakie masz zainteresowania i chyba najważniejsze – w czym jesteś dobry? Jeśli uważasz, że nie jesteś dobry w niczym to nie prawda! Przestań tak myśleć, każdy jest w czymś dobry. Każdy jest w czymś mistrzem i ja Ci to udowodnię. Siądź w spokoju i pozwól Twoim myślom krążyć wokół pytania „co przychodzi mi z bajeczną łatwością?”. Kiedy pojawi się obraz, wstań, wyprostuj się i zobacz siebie jako tego specjalistę w tej dziedzinie. Poczuj się tak i bądź nim.

1 thought on “Co chcę robić?

  1. Na początku chcę zaznaczyć, że bardzo przypadła mi do gustu ta strona. Pomysł jest genialny, co do wykonania mam jeszcze kilka uwag, ale jestem przekonany, że powinniście otrzymać jakąś nagrodę;). Z niecierpliwością czekam na to co będzie dalej. Chętnie dowiem się więcej o tej tematyce. Co do tego artykułu zgadzam się w stu procentach, w mojej osobie absolutnie wszystko się sprawdza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.